ADALAR NAKLİYE | İsteNakliye
Bize Ulaşın Bize Ulaşın

Biz Size Ulaşalım


Image
Image
ADALAR NAKLİYE
  • 2022-09-06

ADALAR NAKLİYE

Dokuz adadan oluşan ve bir takımada olarak bilinen İstanbul’un Adalar ilçesi 17 bine yakın nüfusu barındırmaktadır. Bu nedenle de Adalar nakliye hizmetinin ilçe halkı için ayrıca önem taşıdığını söyleyebiliriz. İlçede önemli yerleşim yerleri içerisinde potansiyeli bulunan Büyükada, Sedefadası, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada nakliye hizmetlerinin yoğun olarak yapıldığı yerlerdir. Yassıada, Kaşık Adası ve Sivriada gibi diğer adalarda ise yerleşim yoğunluğunun olmadığını görebilirsiniz.   

İste Nakliye Nedir?

İste Nakliye projemizin faaliyet alanı lojistiktir. Lojistik veya diğer adı ile nakliye; ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, istenilen yerde ve zamanda temin edilmesi için kullanılan araç olarak tanımlanmaktadır.Proje ile mal taşımacılığı yapmak isteyen kişi veya ihracatçıları, kişileri ve nakliye iş organizasyonlarını bir araya getirip bilgilendirerek, hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlamaktayız. Ülkeden ülkeye, şehir içi veya şehirden şehre yapılan taşımacılık, taşımacılığın türleri ve araçları, araçların modelleri ve markaları, ihracatçı ve ithalatçı firmalar, genel anlamda taşımacılıklarda dikkat edilmesi gerekenler ve taşımacılıkların nasıl yapıldığı gibi lojistik ile ilgili birçok konuya içeriğinde vermektedir.

Projemizin amacı ise size en iyi taşımacılık hizmetlerini vermek, sizin en iyi taşımacılık hizmetini sunmanızda yol göstermek ve sizlere yardımcı olmaktır. Sadece maddi destekle sınırlı kalmayıp, manevi destek (bilgi ve doküman gibi) vermeyi de hedeflemekteyiz.

Özetle, GRL Bilişim ve İnovasyon A.Ş. ve İstenakliye projemiz ile birlikte sizlere lojistiğin ve lojistik konuları kapsamında size her şeyin en ince ayrıntısına kadar hizmet sunuyoruz.