Ataşehir Nakliye | İsteNakliye
Bize Ulaşın Bize Ulaşın

Biz Size Ulaşalım


Image
Image
Ataşehir Nakliye
  • 2022-09-06

Ataşehir Nakliye

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir iş gücü, konaklama, eğlence, ulaşım ve lojistik faaliyetlerinin oldukça yoğun gerçekleştiği ilçelerimizden birisidir. 2022 TÜİK verilerine göre Ataşehir ’in nüfusu 427 Bin 217 kişi olarak belirtilmiştir.

6 Mart 2008 yılında TBMM kararı ile ilçe statüsüne kavuşan Ataşehir’in güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçeleri bulunuyor. 25,84 kilometrekarelik yüzölçümüne sahip olan ilçenin sınırları içerisinde toplam on yedi mahalle vardır.

Alışveriş merkezleri, doğayı keşfedebileceğiniz botanik bahçesi, kültür ve sanat etkinlikleri için oluşturulan alanları, restoranları ve kafeleri ile Ataşehir, İstanbul’un canlı ilçelerinden biri durumundadır. Ataşehir’i keşfetmek için, Watergarden AVM, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, Mozaik Çarşısı, Kayışdağı Ormanı ve My Museum Otomobil Müzesi gibi birçok gezilecek popüler alanı İstanbul Ataşehir ’de gezebilirsiniz.

Nüfus artışına, iş gücüne ve insanların ihtiyaçlarına bağlı olarak Ataşehir ‘de nakliye hizmetleri öne çıkmaktadır. İsteNakliye şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta seçkin bir markadır. Taşıyıcı firmaların hızlı taşıma yapmak için yük bulabileceği, yükünü taşıtmak isteyenlerin hızlı teklif alabileceği İsteNakliye platformu, GRL Bilişim ve İnovasyon A.Ş. ve İstenakliye projemiz ile birlikte size lojistiğin ve lojistik konularının kapsadığı her şeyi en ince ayrıntısına kadar sunuyor.

Nakliye işlemlerini sorunsuz gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ayrıca nakliye firmalarının ücretlerini de araştırmaktadır. Söz konusu nakliye işlemleri ve maliyetler müşteriler tarafından ayrı ayrı hesaplanabilir. Evden eve nakliyat piyasası rekabetçi bir ortamda faaliyet gösteren pek çok firmadan oluşmaktadır. Bu sebeple de nakliye tercihinizi yaparken iyi bir araştırma yapmanız son derece önemlidir.

Evden eve nakliyat Ataşehir denildiğinde İsteNakliye’nin işinde uzman bir ekiple hizmet verdiği unutulmamalıdır. Nakliye süreci, taşınacak bütün yüklerin paketlenmesi, zarar vermeden güvenli bir şekilde araca yüklenmesi, belirtilen adrese yükün taşınması ve boşaltılması, belirtilen odalara yerleştirilmesi ve montaj işlemlerini kapsamaktadır. Şehir içi taşımacılık yalnızca evden eve taşımacılıktan ibaret değildir. Faaliyet alanı lojistik olan İsteNakliye firmamız, mal taşımacılığı yapmak isteyen kişi veya ihracatçıları, kişileri ve nakliye iş organizasyonlarını bir araya getirerek, önemli konularda bilgilendirmeler de yapmaktadır.