BAYRAMPAŞA NAKLİYE | İsteNakliye
Bize Ulaşın Bize Ulaşın

Biz Size Ulaşalım


Image
Image
BAYRAMPAŞA NAKLİYE
  • 2022-09-20

BAYRAMPAŞA NAKLİYE

Bayrampaşa İste Nakliye

1971 yılına kadar Sağmalcılar ismi ile bilinen Bayrampaşa, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Bayrampaşa’nın kuzeyinde Gaziosmanpaşa, güneyinde Zeytinburnu, batısında Esenler ve doğusunda Eyüp Sultan’ın bulunuyor. Yenidoğan, Vatan, Orta, Terazidere, Altıntepsi, Muratpaşa, İsmetpaşa, Yıldırım, Kartaltepe, Kocatepe Cevatpaşa olmak üzere toplam on bir mahallenin yer aldığı ilçe 2021 TÜİK verilerine göre yaklaşık 300 bin insanı barındırmaktadır.    

Cumhuriyetin ilk yıllarında, 1927’den itibaren Balkanlardan gelen yoğun göçlerle bugünkü nüfus altyapısı oluşmaya başlayan Bayrampaşa’da 1990 sonrası eğitim, kültür, sağlık, spor alanında önemli gelişmeler görülmüştür. Ekonomik ve sosyal hayatı iyileştirici çok sayıda mekân hizmete açılmıştır. Yaklaşık son 30 yılda, Bayrampaşa Belediyesi tarafından bilgi merkezleri, sağlık birimi, spor tesisleri, kültür salonları gibi önemli hizmet merkezleri kurulmuş ve yetmişten fazla park inşa edilmiştir. Ayrıca son dönemde Bayrampaşa İste Nakliye şehir içi hizmetlerinin de ilçe halkına başarılı hizmetler sağladığını belirtelim.

Ağır sanayinin gelişmediği ilçede yedek parça, otomobil tamiri, kalıpçılık, elektrik elektronik parça üretimi, hırdavat alet üretimi, plastik döküm, soğuk demir işlemesi, talaşlı üretim, tekstil gibi alanlarda üretim yapılmaktadır. Ayrıca ilçede tarım alanlarının bulunmadığı da bilinmektedir.İstanbul’un en büyük ulaşım merkezi olan İstanbul Büyük Otogarı Bayrampaşa’da yer almaktadır. Burada 350 işyeri 350 otobüs firması ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yine toplamda 250 yatak kapasiteli beş hastanenin ilçede hizmet verdiği bilinmektedir. 

Taşımacılık ve lojistik sektöründe önemli bir proje olan Bayrampaşa İste Nakliye hizmetleri; kişiler ve ihracatçıların ülkeden ülkeye, şehirden şehire veya evden eve yapılan taşımacılığın türleri ve araçları, araçların modelleri ve markaları, ihracatçı ve ithalatçı firmalar, genel olarak taşımacılıkta dikkat edilmesi gerekenler hususlar ve taşımacılıkların nasıl yapıldığı gibi birçok lojistik alanıyla alakalı konuyu içinde barındırıyor.