BEŞİKTAŞ NAKLİYE | İsteNakliye
Bize Ulaşın Bize Ulaşın

Biz Size Ulaşalım


Image
Image
BEŞİKTAŞ NAKLİYE
  • 2022-09-20

BEŞİKTAŞ NAKLİYE

Beşiktaş İste Nakliye

Beşiktaş, İstanbul'un en güzel semtlerinden birisidir. İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Beşiktaş kültür, sanat ve eğitim başkenti olarak, Ortaköy, Arnavutköy, Kuruçeşme ve Bebek semtleriyle birlikte Boğaziçi'nin en önemli yerleşim yerlerindendir. TÜİK'ten yapılan açıklamaya göre 2021 yılı itibariyle, Beşiktaş nüfusunun 178 Bin 938 kişi olduğu bildirilmiştir.  İstanbul’da deniz ulaşımının önemli bir kavşağı durumunda olan İstanbul’un Beşiktaş ilçesi, Üsküdar, Kadıköy ve boğaz semtlerine kalkan vapurlar ve deniz motorları ile Beşiktaş sahilinin gözdeleri arasındadır. Beşiktaş, Osmanlı döneminden kalma İstanbul’un simgelerinden olan Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan sarayları ve Ihlamur Kasrı ile tarihimize de ışık tutmaktadır.

Kalabalık nüfuslanmış olan ilçenin Beşiktaş nakliyat hizmetleri son derece önemlidir. Bu kapsamda pek çok nakliye firması ilçe içerisinde hizmet vermektedir. İste Nakliye de bu nedenle dikkat etmeniz ciddi firmalar arasındadır. İste Nakliye projesi; kişiler ve ihracatçıların ülkeden ülkeye, şehirden şehire veya evden eve yapılan taşımacılığın türleri ve araçları, araçların modelleri ve markaları, ihracatçı ve ithalatçı firmalar, genel olarak taşımacılıkta dikkat edilmesi gerekenler hususlar ve taşımacılıkların nasıl yapıldığı gibi lojistikle ilgili birçok konuya içeriğinde yer vermektedir. 

Beşiktaş, dinamik hayatı, çarşısı, balık pazarı, öğrenci nüfusu, kültür ve sanat aktiviteleri, gece yaşamı, alışveriş merkezleri, tarihi binaları, futbol kulübü, deniz kenarı, tatil ve yeme içme yerleri ile vapur iskeleleriyle birlikte İstanbul’un Boğaziçi girişinde yer alan popüler semtlerin başında gelmektedir.Barbaros Meydanı (Beşiktaş Meydanı), Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi, Beşiktaş İskelesi, sahil, kafe, restoranlar ve Deniz Müzesi ile Beşiktaş semtinin kalabalık ve hareketli yerleri Beşiktaş ilçesindeki önemli mekanlar arasında yer almaktadır.

Şehir içi nakliye hizmetlerinin geliştiği Beşiktaş’ta; Kabataş’a doğru TBMM Milli Saraylar Saray Koleksiyonları Müzesi ve İstanbul Resim ve Heykel Müzesi ile sonrasında Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı semtin önemli tarihi ve kültürel yerleri arasında yer alıyor.Beşiktaş gezilecek yerler ve yapılabilecek aktiviteler arasında yenilenmiş haliyle takdire şayan Deniz Müzesi’ni ziyaret etmek, Ihlamurdere caddesinde yürümek ve Ihlamur Kasrı‘nı görmek isteyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz Yıldız Sarayı ve Yıldız Parkı‘nı gezebilirsiniz.