Kurumsal | İsteNakliye
Bize Ulaşın Bize Ulaşın

Biz Size Ulaşalım


İsteNakliye Kurumsal

nakliye
tasima
lojistik firmaları istenakliye

10 yıl

Nakliye ve lojistik hizmetlerinde deneyimli insanlar

  • Kurumsal

    İstenakliye projemizin faaliyet alanı ise lojistiktir. Mal taşımacılığı yapmak isteyen kişi veya ihracatçıları, kişileri ve nakliye iş organizasyonlarını bir araya getirip bilgilendirdiğimiz veya hizmetlerimizden yararlanmalarını sağladığımız bir projedir. Ülkeden ülkeye veya şehirden şehire yapılan taşımacılık, taşımacılığın türleri ve araçları, araçların modelleri ve markaları, ihracatçı ve ithalatçı firmalar, genel olarak taşımacılıklarda dikkat edilmesi gerekenler ve taşımacılıkların nasıl yapıldığı gibi birçok lojistik ile ilgili konuyu içinde barındırmaktadır. Bu projemizin amacı ise size en iyi taşımacılık hizmetini sunmak veya sizin en iyi taşımacılık hizmetini sunmanızda yol göstermek, yardımcı olmaktır. Sadece maddi katkılarda bulunmayıp manevi katkılarda (bilgi gibi) da bulunmayı hedeflemekteyiz.

    Kısacası, GRL Bilişim ve İnovasyon A.Ş. ve İstenakliye projemiz ile birlikte size lojistiğin ve lojistik konularının kapsadığı her şeyin en ince ayrıntısına kadar hizmetini sunmaktayız.

GRL BİLİŞİM VE İNOVASYON A.Ş.
Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Sicil No: 53868 | Mersis No: 0411073318100001 | Kep Adres: grlbilism@hs01.kep.tr | Copyright© 2020