Bize Ulaşın Bize Ulaşın

Biz Size Ulaşalım


istenakliye sikca sorulanlar
istenakliye sikca sorulan sorular
İsteNakliye

Sıkça Sorulan Sorular

 • İste Nakliye Nedir ?
  İste Nakliye, yük taşıtmak isteyen kişi ve firmalar ile yük taşımak isteyen kişi ve firmaları bir araya getiren bir portaldır.
 • İste Nakliye Nasıl Çalışır ?
  Yükü olan üyelerimiz platformumuza üye olarak taşıyıcı talebi oluşturuyorlar. Yükü olan üyelerimizin oluşturduğu açık talepler taşıyıcılarımızın paneline düşüyor ve talebe uygun taşıyıcılar fiyat teklifinde bulunuyorlar. Taşıyıcılarımızın açık taleplere verdikleri teklifler açık talep oluşturan üyelerimizin panelinde görüntüleniyor. Açık talep teklifi oluşturan üyemiz taşıyıcılarımızın teklifleri arasında kendisine en uygun olanı seçerek taşıma sürecini başlatıyor. Ardından taşıyıcı ile panel üzerinden iletişime geçerek taşıma işlemini gerçekleştiriyor.  Aynı zamanda taşıyıcılar kendi panelleri üzerinden taşıma (boş araç) talebi oluşturabiliyorlar. Yükü olan bireyler bu talebe yüklerinin özellikelliklerini girerek yanıt verebiliyor ve taşıyıcının fiyat teklifini kabul ederlerse taşıma süreci başlıyor.
 • İste Nakliye Nasıl Üye Olabilirim?
  İste Nakliye'ye yük taşımak için üye olmak isteyen kişi veya firma iseniz siteme, Kayıt Ol > Yük Taşımak İstiyorum kısmından formu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt Aşamasında Taşıyıcılarımızdan İstenen Belgeler; - Firma Belgeleri - Sürücü Belgeleri - Araç Belgeleri - Yetki Belgeleri - Araç Takip Cihazı. İste Nakliye'ye yük taşıtmak için üye olmak isteyen kişi veya firma iseniz sisteme Kayıt Ol > Yük Taşıtmak İstiyorum kısmından formu doldurarak üye olabilirsiniz.
 • İste Nakliye Üyeliği Ücretli Mi?
  İste Nakliye taşıyıcılarına özel paketler için Faydalı Linkler menümüzden Taşıyıcı Paketlerine tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

GRL BİLİŞİM VE İNOVASYON A.Ş.
Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Sicil No: 53868 | Mersis No: 0411073318100001 | Kep Adres: grlbilism@hs01.kep.tr | Copyright© 2020